




2 070 ₴
Харчовий термоконтейнер Zojirushi SW-EK для ланчу дозволяє зберегти гарячими або холодними улюблені страви, які можна брати із собою на роботу, риболовлю, навчання та пікнік.Металева колба з нержавіючої сталі 18/8 забезпечує чудову термоізоляцію, завдяки вакуумному прошарку. Кришка щільно прилягає та мінімізує втрати температури. Широка горловина 70 мм полегшує процес очищення та дозволяє вживати їжу прямо з термоса.
Гарантія: 12 місяців
| Колір: | Pale Blue |
| Матеріал: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 70 |
| Збереження тепла, З/ч.: | 95-50 ° С/6 год (при температурі навколишнього середовища 20 ° С) |
| Збереження холоду, З/ч.: | 12°С/12 год (при температурі навколишнього середовища 20°С) |
| Розміри, ДхШхВ: | 90х90х110 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Обсяг, мл: | 260 |
| вид термопродукціі: | Термос для їжі |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Висота | 110 мм |
| Об`єм | 0.26 л |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 90 мм |
| Тип | Кришка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Ручка | Немає |
| Тип термоса | Харчовий |
| Матеріал корпусу термоса | Неіржавка сталь |
| Матеріал колби | Неіржавка сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см |
| Габаритні розміри | |
| Ширина горлечка | 70 мм |