









1 940 ₴
Харчовий термоконтейнер Haers HR-2300 з подвійними стінками та вакуумною ізоляцією довго зберігає температуру їжі (як холодної так і гарячої). Дана модель виконана з високоякісної нержавіючої сталі марки 304, яка не містить шкідливих речовин для організму людини. Зовнішня кришка оснащена зручною для транспортування ручкою. Прогумована вставка на дні дозволяє термобоксу стійко вертикально стояти на горизонтальних поверхнях.
- зберігає температуру їжі;
- матеріал: нержавіюча сталь 304;
- подвійні стінки;
- заощадження тепла: 6 годин;
- заощадження холоду: 12 годин;
- стійке дно;
- зовнішня кришка із зручною ручкою для перенесення.
| Матеріал: | Сталь |
| Збереження тепла: | 6 годин |
| Збереження холоду: | 12 годин |
| Розміри, ДхШхВ: | 15.07х13.25х27 см |
| Маса, г: | 896 |
| Обсяг, мл: | 2300 |
| вид термопродукціі: | Термос для їжі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Haers |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм | 2.3 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 132 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Вага | 896 г |
| Тип термоса | Харчовий |
| Матеріал колби | Неіржавка сталь |
| Час збереження тепла | 6 час |
| Кількість відділень для їжі | 1 |