
233 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Коробка для насадок і інструментів Prologic Mimicry Bait & Bits Tub може бути дуже зручна для зберігання та транспортування коропових насадок, наприклад, бойлів та пристосувань для їх монтажу. У комплекті є спеціальний лоток, що розділяє по горизонтальній площині простір коробки на дві частини. В одній частині можна розміщувати насадки, а в іншій інструменти. Для виробництва застосовується міцний напівпрозорий ПВХ, що дозволяє бачити вміст коробки, не відкриваючи її. Ємність випускається в розмірах M і L.
- розділення внутрішнього простору;
- кришка щільно закривається;
- напівпрозорий міцний ПВХ;
- 2 розміри на вибір.
| Додаткова інформація: | Напівпрозорий ПВХ |
| Комплектація: | Коробка, внутрішній розділяючий лоток, кришка |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 17x17x9см |
| Країна походження: | Данія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контейнерів | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 17 см |