

2 900 ₴
Набір для ланчу ZOJIRUSHI SL-XE дозволяє зберегти гарячим (або, навпаки, холодним) улюблені страви. Розроблена компанією Zojirushi конструкція чудово зберігає температуру протягом тривалого часу. Зручна форма дає можливість брати цей термос на пікнік, в дорогу, дітям до школи, в офіс, допоможуть дотримуватися правильного раціону та вживати здорову та свіжу їжу.
Металева колба забезпечує чудову термоізоляцію завдяки вакуумному прошарку, товщина якого складає всього 1 міліметр. Використання високоміцної сталі зменшеної товщини робить термос більш легким та компактним.
Комплектація:
- Термобокс;
- Контейнер для супу 280 мл;
- контейнер для другої страви 790 мл;
- Контейнер для холодних страв 400 мл;
- пенал із паличками для їжі.
Внутрішня поверхня контейнерів має антибактеріальне покриття "Ag+", що містить іони срібла, що значно зменшує ймовірність розвитку шкідливих бактерій.
Гарантія: 12 місяців.
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Збереження тепла, С/г.: | 71C/6 годин (при температурі навколишнього середовища 20C) |
| Розміри, ДхШхВ: | 150x135x235 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 1200 |
| Об'єм, мл: | 1450 |
| Вид термопродукції: | Термос для їжі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Об`єм | 2 л |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1100 г |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 135 см |
| Тип термоса | Харчовий |
| Матеріал колби | Неіржавка сталь |
| Кількість відділень для їжі | 4 |
| Час збереження тепла | 6 час |