

2 540 ₴
Набір для ланчу ZOJIRUSHI SZ-MB04 має оригінальний дизайн, що значно вирізняє його з-поміж інших моделей цієї категорії. Набір складається з металевої колби, трьох внутрішніх контейнерів, спеціального пеналу для столових приладів і мішечка для транспортування. Даний набір відмінно підійде для відпочинку на природі і пікніків.
Комплектація:
- термоконтейнер;
- контейнер для другої страви (0,36 л);
- 2 контейнера для закуски (0,3 л);
- пенал з паличками для їжі;
- сумка-чохол.
Гарантія: 12 місяців
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 90 |
| Збереження тепла, С: | 95-50°З/6 год. (при температурі навколишнього середовища 20 °С) |
| Розміри, ДхШхВ: | 215х120х200 мм |
| Об `єм: | 0.36 + 0.30 + 0.30 л |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 600 |
| вид термопродукціі: | Термос для їжі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Об`єм | 0.96 л |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 120 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип термоса | Харчовий |
| Матеріал колби | Неіржавка сталь |
| Час збереження тепла | 6 час |
| Кількість відділень для їжі | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Ширина горлечка | 90 мм |