
2 030 ₴
Харчові термоконтейнери Zojirushi SW-EAE виконані з нержавіючої сталі, і здатні зберегти продукти і напої гарячими або холодними протягом кількох годин. Кришка ущільнена, що сприяє кращій термоізоляції і мінімізації витоків тепла. Термоконтейнери серії SW-EAE мають підвищений об’єм, у ньому з легкістю можна зберігати гарячі страви, супи, вівсяні пластівці, холодні десерти та багато іншого. Завдяки широкій шийці термоконтейнер легко заповнювати, а також можна їсти прямо з нього.
Гарантія: 12 місяців
| Колір: | кремовий |
| Матеріал: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 63 |
| Збереження тепла, С: | 95-63.8°З/6 год. (при температурі навколишнього середовища 20 °С) |
| Розміри, ДхШхВ: | 92х92х152 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 315 |
| Обсяг, мл: | 500 |
| вид термопродукціі: | Термос для їжі |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Харчовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 315 г |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Ширина горловини | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 92 см |