


2 990 ₴
Набір для ланчу Zojirushi SL-NC здатний зберегти температуру продуктів протягом декількох годин (як холодну, так і гарячу) завдяки вакуумній ізоляції. Контейнер виконаний з BPA пластику та нержавіючої сталі, що забезпечить міцність і теплостійкість. Завдяки своїй місткості набір Zojirushi SL-NC дозволяє взяти з собою повноцінний обід. Для зручності перенесення набір включає в себе легку сумку.
Набір включає в себе:
- контейнер, що миється з антипригарним покриттям;
- три миски, які можна розігрівати в мікрохвильовій печі;
- знімний пенал з паличками для їжі.
Внутрішня поверхня контейнерів має антибактеріальне покриття "Ag +", що містить іони срібла, що значно зменшує ймовірність розвитку шкідливих бактерій. Так само, в набір входять палички в спеціальному пеналі, який кріпиться на корпус термоса.
Гарантія: 12 місяців
| Колір: | Сталь |
| Матеріал: | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 100 |
| Збереження тепла, С: | 95-65°З/6 год. (при температурі навколишнього середовища 20 °С) |
| Розміри, ДхШхВ: | 127x111x206 мм |
| Об `єм: | Основна миска 0.29л; бічна миска 0.32 л; миска для супу 0.2 л |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 900 (с сумкой) |
| вид термопродукціі: | Термос для їжі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.81 л |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 г |
| Час збереження тепла | 6 час |
| Висота | 206 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 111 см |
| Кількість відділень для їжі | 3 |
| Матеріал колби | Неіржавка сталь |
| Стан | Нове |
| Тип термоса | Харчовий |
| Ширина | 127 мм |
| Ширина горлечка | 100 мм |