

1 790 ₴
Набір для ланчу ZOJIRUSHI SZ-JB здатний зберегти температуру продуктів протягом декількох годин (як холодну, так і гарячу). Контейнер виконаний з пластика і неіржавіючої сталі, яка забезпечить міцність і теплостійкість. Для зручності перенесення набір включає в себе легку сумочку, яка легко розкладається в зручну підстилку.
Набір включає в себе:
- основний контейнер для гарячих страв;
- дві миски для холодних страв, в яких можна розігрівати їжу в мікрохвильовій печі, попередньо знявши кришку;
- палички для їжі в чохлі.
Внутрішня поверхня контейнерів має антибактеріальне покриття "Ag +", що містить іони срібла, що значно зменшує ймовірність розвитку шкідливих бактерій.
Гарантія: 12 місяців
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 80 |
| Збереження тепла, С: | 95-49°С(95-53°С в чохлі)/6 год. (при температурі навколишнього середовища 20 °С) |
| Розміри, ДхШхВ: | 150x95x250 мм (в сумці) |
| Об `єм: | 0.24 + 0.19 + 0.19 л |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 370 г (440 г c сумкою) |
| вид термопродукціі: | Термос для їжі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Об`єм | 0.62 л |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 95 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип термоса | Харчовий |
| Матеріал колби | Неіржавка сталь |
| Час збереження тепла | 6 час |
| Кількість відділень для їжі | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Вага | 370 г |