




692 ₴
Сумка Avid Carp Compound Pouch відноситься до серії невеликих підсумків, які вішаються на коропові чохли, рюкзаки та сумки для снастей, щоб розширити їх можливості транспортування аксесуарів для риболовлі. Завдяки наявності застібок Compound Clip можна швидко пристібнути її до зовнішніх кріплень, а маючи кілька таких сумок, з'являється можливість налаштовувати своє обладнання під певні умови лову.
Compound Pouch виконана із міцного зносостійкого поліестеру та оснащена якісними двосторонніми блискавками, розрахованими на тривале використання.
Сумка Avid Carp Compound Pouch випускається у двох розмірах, які роблять їх взаємозамінними, тобто на місце одного великого підсумку можна прикріпити два маленькі і навпаки.
| Використовувані матеріали: | Поліестер |
| Сумки та рюкзаки: | Сумки для спорядження |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 20 см |