


522 ₴
Сумка Avid Carp Stormshield Pro Pouch має універсальне призначення для будь-якого рибалки. У ній можна зберігати як снасті та інструмент, так і різні аксесуари, при цьому вони будуть надійно захищені від опадів. Сумка виготовлена з водонепроникного матеріалу EVA з використанням технології паяння швів, що робить її надзвичайно надійною та зносостійкою. Напівпрозора кришка дозволяє визначити вміст без її відкривання. Вона оснащена якісною двосторонньою блискавкою з великим експлуатаційним ресурсом.
Сумка Avid Carp Stormshield Pro Pouch випускається в трьох розмірах, які допоможуть рибалці впорядкувати свої снасті, щоб все обережно лежало на своєму місці.
| Використовувані матеріали: | EVA |
| Сумки та рюкзаки: | Сумки для спорядження |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 16 см |