
2 600 ₴
Підсак Prologic Avenger Landing Nets - дві моделі коропових підсак з розбірною і цільною ручками. Вироби мають трикутну композитну раму. Рукояті виконані з карбонового композиту, який забезпечує високу міцність і невелику масу підсаки. Підсак Prologic Avenger Landing Nets відповідає всім сучасним вимогам, що викладено до даних виробів і займе гідне місце в спорядженні просунутого риболова-короп’ятника.
| Додаткова інформація: | сітка 6mm camo |
| Довжина, м: | 188 |
| Кількість секцій: | 2 |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 106x106x95см |
| Країна походження: | Данія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Розмір комірки | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Форма голови | Трикутна |