

428 ₴
Сито Brain застосовується для просіювання прикормки перед риболовлею, щоб наситити її повітрям і зробити більш розсипчастою, а також прибрати великі частки з суміші. Воно зроблене таким чином, щоб його можна було одягати зверху на стандартні відра для замісу прикормки. Сито виконано із сталевого дроту, покритого товстим шаром емалі, яка захищає від утворення іржі.
Сито Brain випускаєтся в двох розмірах і з вічками 2 і 4 мм, що допоможе рибалкам пристосувати його під необхідні умови риболовлі.
| Додаткова інформація: | Розмір вічка 4 мм |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 37x33x5.5 см |
| Країна походження: | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Висота | 5.5 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Колір | Синій |
| Довжина | 37 мм |
| Тип | Сито |