
833 ₴
Чохол Brain Chair Cover призначений для перенесення і зберігання складного крісла або розкладачки. Завдяки тому, що він виконаний з поліестеру, має високі міцність, зносостійкість і практичність. Чохол оснащений блискавкою для зручного укладання крісла всередину. Для перенесення передбачена подвійна ручка, яка прошита по всій висоті сумки і виконує роль своєрідного підсилювача для підвищення надійності конструкції.
| Матеріал: | Поліестер |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 105х80 см |
| Країна походження: | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 80 мм |