
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стійка Brain – надійна і функціональна. Виконана з алюмінієвого славу з нанесенням порошкового покриття PVC і призначена для буз барів, а також підставок. За рахунок телескопічного з'єднання дуже компактна при транспортуванні. Для миттєвого регулювання висоти виробник оснастив стійки Flip locks замками, які в один момент розблокують і фіксують задане положення стійки. Оснащена спеціальною ручкою для зручного вкручування стійки в грунт. Універсальне різьбове з'єднання допоможе зафіксувати практично будь-який тримач вудилища або садок. Представлена в розмірах:40-60, 60-90, 80-130,110-180 см.
| Країна виробник: | Китай |
| Вид підставки: | Стійка |
| Розміри, ДхШхВ: | 90-130cm |
| Країна походження: | Китай |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 90cm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 90 см |
| Особливості | Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |