
333 ₴
Продукція Risam відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Запасне змінне точило для точильної системи Risam Fix Angle System.
| Матеріал (точила): | Алмазний |
| Зернистість: | 1000 |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Змінний камінь |
| Розміри, ДхШхВ: | 16х2,2х0,8 см |
| Країна походження: | Китай |
| Маса: | 40 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 40 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 22 мм |