
257 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Продукція Risam відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Завдяки V-подібному точильному елементу з карбіду вольфраму, заточування зводиться до трьох-чотирьох рухів клинком.
Увага: точилка Risam RO001 не підходить для заточування ножиць і серейторних клинків.
| Матеріал (точила): | карбід |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Портативне точило |
| Розміри, ДхШхВ: | 13,6х2,1х8 см |
| Країна походження: | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 21 мм |