

464 ₴
Продукція Risam відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Risam RW052 — двосторонній точильний камінь з карбіду кремнію для підтримки робочого стану і відновлення різальної кромки сокир та інших робочих інструментів. Зелена сторона, зернистістю 180 grit призначена для грубої правки різальної кромки.
Чорна сторона зернистістю 400 grit призначена для доведення різальної кромки.
| Матеріал (точила): | карбід |
| Зернистість: | 180, 400 |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Портативне точило |
| Розміри, ДхШхВ: | 95х24 мм |
| Країна походження: | Китай |
| Маса: | 300 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 24 мм |