
1 080 ₴
Продукція Risam відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Двосторонні водні камені Risam призначені для заточування і правки різальної кромки ножів.
Матеріал робочої поверхні: корунд.
Ніколи не використовуйте водний точильний камінь, заздалегідь не змочивши його водою!
| Матеріал (точила): | Корунд |
| Зернистість: | 240/1000 |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Змінний камінь |
| Розміри, ДхШхВ: | 200х80х30 мм |
| Країна походження: | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80 мм |