





4 460 ₴
Savage Gear Lure Specialist це серія високотехнологічних спеціалізованих сумок, рюкзаків, кейсів і чохлів, використовуваних на рибалці. Всі вироби ретельно конструюються з урахуванням досвіду отриманого в багаторічній практиці лову хижої риби і відповідно до вимог та побажань цінителів продукції Savage Gear.
Savage Gear Lure Specialist Rucksack - сучасний і практичний рюкзак для спінінгіста. Чудовий варіант, як для пішої риболовлі, так і для ловлі з човна. Велика кількість відділень і три коробки з прозорого пластика, здатні вмістити максимум необхідних приманок, інструментів, витратних матеріалів та інших речей. Спеціальні кріплення для вудилищ звільняють руки при переміщеннях по берегу і дозволяють брати з собою до двох вудилищ, тоді під час ловлі одне вудилище використовується, а друге залишається за спиною в постійній готовності.
| Додаткова інформація: | 3 пластикових коробки для приманок в комплекті |
| Матеріал: | 600D Polyester |
| Сумки та рюкзаки: | Рюкзаки |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 40x38x23cm |
| Країна походження: | Данія |
| Об'єм, л: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savage Gear |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 мм |