

2 310 ₴
Сумка Maver MV-R EVA - серія високоякісних кейсів і сумок для зберігання і транспортуваня рибальського спорядження, насадок і приманок. Вироби виробляються з високоякісного матеріалу EVA і ПВХ. Більш сучасний матеріал на 30% міцніше свого попередника і в поєднанні з технологією ультразвукового зварювання забезпечує виробам неперевершену надійність і довговічність. Міцні блискавки, на які закривається кришка, щільно закривають сумку і здатні прослужити протягом багатьох сезонів.
Сумка Maver MV-R EVA Deluxe Bait System являє собою комплект з 4-х ємностей для прикормки і насадок, які поміщаються в герметичному кейсі з прозорою кришкою. У ємностях можна зберігати готову прикормку і вологі насадки без ризику пересихання або надмірного зволоження.
| Використовувані матеріали: | EVA, ПВХ |
| Країна виробник: | Італія, Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 10х28х41см |
| Країна походження: | Італія |
| Об'єм, л: | 11.4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maver |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контейнерів | 4 |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 10 см |