

340 ₴
Гаманець для приманок DaiichiSeiko Egi Rack V розроблений спеціально для зберігання воблерів та блешень, які будуть знаходитись кожна у своєму відсіку не плутаючись і не дряпаючи одна одну. Завдяки використанню V-подібних відсіків, вдалося максимально компактно розмістити достатню кількість воблерів та блешень у невеликих розмірах гаманця. Прозорі зовнішні стінки дозволяють швидко визначати вид приманки, навіть не відкриваючи його. Гаманець закривається за допомогою якісних блискавок і оснащений карабіном, що дозволяє підвісити його на пояс або рибальську сумку.DaiichiSeiko Egi Rack V випускається в декількох розмірах під різні габарити приманок, а також є моделі на 10 та 20 відсіків.
| Додаткова інформація: | 10 відсіків |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 194x105x26 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DaiichiSeiko |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 19.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.6 мм |
| Основні | |
| Ширина | 10.5 мм |