






1 170 ₴
Сокира Active Knives&Tools Forester - новинка 2022 року, призначена для використання під час активного відпочинку на природі, походів. Стриманий дизайн, використання сучасних надійних матеріалів та широкий спектр варіантів використання виділяють модель Forester.
Руків'я виконане з міцного полімеру, доповненого рельєфними вставками під пальці і руку для максимальної зручності під час використання. У нижній частині є отвір для ремінця.
Сокира виготовлена з жаростійкої нержавіючої сталі марки 420 твердістю 50 HRC. Для запобігання корозії, сокира має покриття Black Oxide Coating. Різноманітність у варіанти використання вносить вбудована в рукоятку пилка з нержавіючої сталі, а на обусі розміщений невеликий молоток.
У комплекті йдуть пластикові піхви з клямкою та рукояткою для перенесення. Піхви також мають вбудовані допоміжні аксесуари у вигляді сигнального свистка та кременю для розпалювання вогню. В цілому, модель Active Knives&Tools Forester є повноцінним комплектом сурвайваліста.
| Довжина загальна, мм: | 350 |
| Довжина клинка, мм: | 83 |
| Товщина клинка, мм: | 13 |
| Твердість сталі, HRC: | 50 |
| Країна виробник: | Китай |
| Ширина клинка, мм: | 81 |
| Країна походження: | Україна |
| Обробка клинка/Покриття: | Black |
| Маса, г: | 810 |
| Марка сталі/Матеріал клинка: | 420 |
| Матеріал накладки/рукояті: | пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.81 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина держака | 350 мм |
| Довжина леза | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Туристичний |
| Ширина леза | 81 мм |