






1 440 ₴
Сокира Active Knives&Tools - новинка 2021 року, яка призначена для використання під час активного відпочинку. Яскравий диза - новинка 2021 року, яка призначена для використання під час активного відпочинку. Яскравий дизайн і використання сучасних матеріалів якісно виділяють сокири Active Knives&Toolsсеред інших.
Топорище виконано з полімеру доповненого прогумованими вставками для зручності при утриманні. В нижній частині присутній отвір для ремінця.
Сокира виготовлена з високовуглецевої сталі твердістю 54 HRC. Для запобігання корозії на сокирі присутнє покриття Black Oxide Coating. Сокира доповнена пластиковими піхвами з клямкою та держаком для перенесення.
На даний момент лінійка сокир Active Knives&Tools складається з 3-х моделей:
- Tourist (довжина 250 мм).
- Hunter (довжина 350 мм).
- Gardener (довжина 450 мм).
В цілому, сокири Active Knives&Tools стануть корисним доповненням до спорядження під час полювання, рибалки чи іншого виду активного відпочинку на природі.
| Довжина загальна, мм: | 350 |
| Колір: | grey |
| Довжина клинка, мм: | 64 |
| Ножни: | Пластикові піхви з кріпленням |
| Упаковка: | Коробка |
| Товщина клинка, мм: | 19 |
| Твердість сталі, HRC: | 54 |
| Країна виробник: | Китай |
| Ширина клинка, мм: | 58 |
| Вид ножа: | НІЖ ГОСПОБ |
| Країна походження: | Україна |
| Обробка клинка/Покриття: | Black |
| Маса, г: | 710 |
| Марка сталі/Матеріал клинка: | High Carbon Steel |
| Матеріал накладки/рукояті: | пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.71 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина леза | 64 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина леза | 58 мм |
| Довжина держака | 350 мм |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип сокири | Туристичний |