

3 560 ₴
Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme у формі кокона забезпечить комфортний сон при температурі навколишнього середовища -7°C. Синтетичні волокна сучасного утеплювача - Isofibre добре утримують тепло, яке виділяється тілом і дозволяють швидко зігрітися, не вдаючись до використання хімічних грілок. Затишний капюшон регулюється, добре захищає голову від холоду. Блискавка утеплена внутрішньою вставкою. У зоні ніг передбачена посилена підкладка. Спальний мішок після використання компактно пакується в компресійний мішок і при зберіганні та транспортуванні не займає багато місця.
Особливості спальника Snugpak Sleeper Extreme:
- підходить для використання пізньої осені та ранньої весни;
- температура комфорту: -7°С;
- екстремальна температура: -12°С;
- регульований капюшон;
- посилена підкладка у зоні ніг;
- інноваційний утеплювач – Isofibre.
| Діапазон температур: | Comfort -7°С/ Extreme -12°С |
| Тип спального мішка: | Кокон |
| Матеріал наповнювача: | Isofibre |
| Розміри, ДхШхВ: | 220х80 см |
| Країна походження: | Англія |
| Маса, кг: | 2.1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Вага | 2100 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -12 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Температурний режим | |
| Нижня температура комфорту | -7 град. |