
7 380 ₴
Серія спальних мішків Snugpak Softie Elite розроблена для холодної пори року, коли температура навколишнього середовища падає нижче нуля. Зовнішня оболонка виконана з дуже міцного та високотехнологічного матеріалу – Paratex. Інноваційний утеплювач – Softie повністю виключає холодні зони, його термоізолюючі властивості забезпечують сон у максимально комфортних умовах. Для зручності під час зберігання та транспортування поставляється у компресійному мішку, завдяки якому можна ущільнити вміст.
Особливості спального мішка Snugpak Softie Elite 4:
- підходить для використання у холодну пору року;
- температура комфорту: -10 ° С;
- екстремальна температура: -15 ° С;
- регульований капюшон;
- посилена підкладка у зоні ніг;
- двостороння блискавка із захистом від заїдання;
- інноваційний утеплювач – Softie.
| Матеріал: | Нейлон |
| Діапазон температур: | Комфорт: -10 ° С Extreme: -15 ° С |
| Тип спального мішка: | Кокон |
| Матеріал наповнювача: | Softie Premier |
| Розміри, ДхШхВ: | 220х75х12.5 см |
| Країна походження: | Англія |
| Маса, кг: | 1.95 |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 26х24 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Вага | 1950 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості спальника | Компресійний мішок |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -15 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 75 см |
| Температурний режим | |
| Нижня температура комфорту | -10 град. |