



1 110 ₴
Förster виробляє сокири високої якості та для цього використовує сталь і деревину, які відповідають європейському стандарту. Особливістю сокир Förster можна назвати присутність полімерних деталей для фіксації робочої частини з сокирищем.
Дизайн сокир Förster відповідає золотому стандарту робочого інструмента. Не має нічого зайвого, але при цьому має все необхідне, включаючи фірмові шкіряні чохли на лезо. Робочі частини мають класичний формфактор, а сокирища виконані з дерева зі зручним вигином.
Кожна з сокир є відмінним робочим інструментом, який прослужить досить довго.
В асортименті представлені кілька різновидів:
AF2002 - малий топірець, вага робочої частини 0,6 кг.
AF2003 - середній топірець, вага робочої частини 0,8 кг.
AF2004 - сокира звичайних розмірів, вага робочої частини 1 кг.
AF2016 - "Альпійська сокира", трохи довше звичайної, але робоча частина не важка і має "борідку", вага робочої частини 0,95 кг.
| Довжина загальна, мм: | 380 |
| Додаткова інформація: | Бійок 800 г |
| Довжина клинка, мм: | 160 |
| Ножни: | Присутні |
| Упаковка: | Відсутня |
| Товщина клинка, мм: | 6 |
| Твердість сталі, HRC: | 55 |
| Країна виробник: | Швейцарія |
| Ширина клинка, мм: | 90 |
| Маса, г: | 1040 |
| Матеріал накладки/рукояті: | дерево |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forster |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 1.04 кг |
| Довжина держака | 380 мм |
| Довжина леза | 160 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Туристичний |
| Ширина леза | 90 мм |