
3 850 ₴
Під брендом Fox Knives випускаються в основному мисливські ножі, хоча широкий асортимент включає ножі для активного відпочинку і повсякденного носіння. Високі технологічні стандарти, різноманітність матеріалів і варіантів виконання моделей дозволить вибрати найбільш підходящий для Вас варіант!
Сокира Fox Yankee — компактний, чудово збалансований інструмент для походів та відпочинку на природі. Модель має досить важку голову, що забезпечує більшу ударну силу.
Робоча частина виконана з вуглецевої сталі марки C45, яка характеризується довговічністю та здатністю утримувати різальну кромку гострою протягом тривалого періоду.
Сокирище виготовлене з текстурованої деревини гікорі, що забезпечує надійне зчеплення навіть з мокрою рукою.
Сокира комплектується шкіряними піхвами.
| Довжина загальна, мм: | 380 |
| Додаткова інформація: | Товщина обуха – 27.5 мм |
| Довжина клинка, мм: | 80 |
| Ножни: | шкіряні піхви |
| Твердість сталі, HRC: | 55-57 |
| Країна виробник: | Італія |
| Вид ножа: | НІЖ ГОСПОБ |
| Країна походження: | Італія |
| Маса, г: | 900 |
| Марка сталі/Матеріал клинка: | C45 |
| Матеріал накладки/рукояті: | гікорі |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина держака | 380 мм |
| Довжина леза | 80 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Універсальний |