
1 770 ₴
Сумка Shimano Tactical Brewkit & Snack Bag - зручний та практичний аксесуар для рибалки-кароп'ятника, який дозволяє зберігати провізію під час коропової сесії. Завдяки наявності термовідсіку (вузьке відділення праворуч), продукти довго зберігатимуть свою свіжість незалежно від температури повітря. Ще одне відділення може використовуватись для столових приладів та термоса. На верхній відкидній кришці знаходиться ложка, закріплена в спеціальному затискачі.
Сумка Shimano Tactical Brewkit & Snack Bag виконана з якісних та практичних матеріалів, які дозволять виробу довго зберігати привабливий зовнішній вигляд. Для перенесення передбачений широкий плечовий ремінь із м'якою накладкою. Також сумка може бути закріплена до спеціального коропового візка за допомогою наявних фіксаторів.
| Використовувані матеріали: | Поліестер, ПВХ |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 31х26х30 см |
| Країна походження: | Японія |
| Об'єм, л: | 24 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shimano |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 26 мм |