




288 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Eva Box від компанії Brain - це універсальний аксесуар, який використовується у короповій, фідерній та поплавцевій риболовлі. Матеріал EVA надійно захищає вміст від вологи. Він абсолютно безпечний хімічно і не вступає в реакцію з іншими матеріалами та речовинами. Eva Box ідеально підходить для транспортування рибольських снастей, зберігання різних насадок і наживок або навіть, як ємність для перевірки монтажів під час коропового лову.
Модельний ряд складається з 5 варіантів різних розмірів. Габарити усіх варіантів співвідносяться таким чином, що при транспортуванні вони складаються одна в одну, що значно зменшує загальний обсяг багажу.
Ємність Brain EVA Box 240х155х90mm використовується для зберігання насадок і наживок, розміщення оснасток.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 15.5 см |