


2 990 ₴
Набір для ланчу ZOJIRUSHI SL-NC09 здатний зберегти температуру продуктів упродовж декількох годин (як холодну, так і гарячу) завдяки вакуумній ізоляції. Контейнер виготовлений із BPA пластику та неіржавкої сталі, яка забезпечить міцність і теплостійкість. Завдяки своїй місткості набір ZOJIRUSHI SL-NC09AA дає змогу взяти із собою повноцінний обід. Для зручності перенесення набір містить легку сумку.
Набір містить:
- термоконтейнер з покриттям Non Stick Coating, який легко миється й не вбирає запахи;
- три миски, у яких можна розігрівати їжу в мікрохвильовій печі, попередньо відкривши кришки;
— знімний пенал із паличками для їжі.
Внутрішня поверхня контейнерів має антибактеріальне покриття "Ag+", що містить іони срібла, що неабияк зменшує ймовірність розвитку шкідливих бактерій.
| Матеріал: | Пластик, неіржавка сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 100 |
| Заощадження тепла, С: | 95-65 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Розміри, ДхШхВ: | 127x111x206 мм |
| Об'єм: | Основна миска 0.29 л; бічна миска 0.32 л; миска для супу 0.2 л |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 900 (зі сумкою) |
| Вид термопродукції: | Термос для їжі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.81 л |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 г |
| Час збереження тепла | 6 час |
| Висота | 206 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 111 см |
| Кількість відділень для їжі | 3 |
| Матеріал колби | Неіржавка сталь |
| Стан | Нове |
| Тип термоса | Харчовий |
| Ширина | 127 мм |
| Ширина горлечка | 100 мм |