

1 530 ₴
Серія термокухлів від компанії Zojirushi. У дорозі, офісі, на навчанні — їм завжди та скрізь знайдеться місце. Зручна та правильна форма для автомобіліста, компактні розміри для сумки або рюкзака, елегантний дизайн для офісу. А найголовніше — чудова функціональність. Як і вся продукція компанії, серія Mugs відповідає найвищим стандартам якості.
У термокухлях вакуумний проміжок у металевій колбі становить 1 мм. Стінки колби виготовлені з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дало змогу зробити продукцію легшою та компактнішою, без шкоди можливостям зберігати температуру.
Термокухоль Zojirushi SM-KHE дуже зручний і продуманий посуд, з якого можна пити прямо з горлечка. Вона виготовлена з неіржавкої сталі та має повітряний вакуумний прошарок, завдяки якому тривалий час зберігає температуру напоїв. Пластикова насадка на шийкі захищає ніжну шкіру губ від опіків про гарячі напої. На кришці розташована кнопка, яка інтуїтивно накидається великим пальцем, у такий спосіб відкривати та закривати термокухоль можна однією рукою. Блокіратор — спеціальний замок не дає випадково відкритися під час транспортування.
| Матеріал: | Неіржавка сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 40 |
| Заощадження тепла, С/год.: | 95-68 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Заощадження холоду, С/год.: | 4-9 °C/12 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Розміри, ДхШхВ: | 65х187 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 230 |
| Об'єм, мл: | 360 |
| Вид термопродукції: | Термопляшка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 360 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 187 мм |