


2 060 ₴
Серія термокухлів від компанії Zojirushi. У дорозі, офісі, на навчанні — їм завжди та скрізь знайдеться місце. Зручна та правильна форма для автомобіліста, компактні розміри для сумки або рюкзака, елегантний дизайн для офісу. А найголовніше — чудова функціональність. Як і вся продукція компанії, серія Mugs відповідає найвищим стандартам якості.
У термокухлях вакуумний проміжок у металевій колбі становить 1 мм. Стінки колби виготовлені з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дало змогу зробити продукцію легшою та компактнішою, без шкоди можливостям зберігати температуру.
Термокухоль ZOJIRUSHI SM-SHE — це популярна модель уже відомих термокухлів, які мають вакуумну ізоляцію, що дає змогу зберігати в них як гарячі, так і холодні напої. Кухлі зі стильним дизайном і функціональними деталями. Спеціальна пластикова насадка на шийкі захищає губи від опіку об гарячі стінки колби, навіть якщо в термостакані обпікний окроп. Кришка кухля відкривається всього одним рухом, але щоб не допустити випадкового відкриття, передбачена кнопка блокування. Внутрішня частина термокухля виготовлена з неіржавкої сталі без жодних покриттів, що є абсолютно безпечним і виключає можливість окиснення поверхні.
| Додаткова інформація: | Внутрішня поверхня: полірована неіржавка сталь Slick Steel Finish |
| Матеріал: | Неіржавка сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 40 |
| Заощадження тепла, С/год.: | 95-70 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Заощадження холоду, С/год.: | 4-8 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Розміри, ДхШхВ: | 68х73х230 |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 240 |
| Об'єм, мл: | 480 |
| Вид термопродукції: | Термокружка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 0.48 мл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |