






1 620 ₴
Серія термокухлів від компанії Zojirushi. У дорозі, офісі, на навчанні — їм завжди та скрізь знайдеться місце. Зручна та правильна форма для автомобіліста, компактні розміри для сумки або рюкзака, елегантний дизайн для офісу. А найголовніше — чудова функціональність. Як і вся продукція компанії, серія Mugs відповідає найвищим стандартам якості.
У термокухлях вакуумний проміжок у металевій колбі становить 1 мм. Стінки колби виготовлені з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дало змогу зробити продукцію легшою та компактнішою, без шкоди можливостям зберігати температуру.
Термокухоль Zojirushi SM-WP — ідеальний засіб для підтримки температури напоїв.
Вона виготовлена з неіржавкої сталі з вакуумною ізоляцією, спроєктована так, щоб зберігати напої гарячими або приємно холодними впродовж тривалого часу. Завдяки вакуумній ізоляції з неіржавкої сталі, ви зможете насолоджуватися ідеальною температурою напоїв у будь-який час і в будь-якому місці.
Внутрішнє покриття термокухля зроблене з урахуванням вашого комфорту та легкості догляду. Воно неабияк спрощує процес очищення.
Унікальний клапан оригінальної запатентованої конструкції надає термокухля додаткової зручності. Відкривати та закривати його можна однією рукою, без зайвих зусиль. А вбудований замок-запобіжник гарантує, що ваш кухоль залишиться надійно закритим, унеможливлюючи випадкове відкриття.
Термокухоль Zojirushi SM-WP — це не просто посуд, це вірний супутник у повсякденному житті. Надійна ізоляція, легкість використання та простота догляду роблять її ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і комфорт.
| Матеріал: | Неіржавка сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Заощадження тепла, С/год.: | 61 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Заощадження холоду, С/год.: | 9 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Розміри, ДхШхВ: | 65х70х145 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 192 |
| Об'єм, мл: | 240 |
| Вид термопродукції: | Термокружка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 240 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |