


2 700 ₴
Серія термокухлів від компанії Zojirushi. У дорозі, офісі, на навчанні — їм завжди та скрізь знайдеться місце. Зручна та правильна форма для автомобіліста, компактні розміри для сумки або рюкзака, елегантний дизайн для офісу. А найголовніше — чудова функціональність. Як і вся продукція компанії, серія Mugs відповідає найвищим стандартам якості.
У термокухлях вакуумний проміжок у металевій колбі становить 1 мм. Стінки колби виготовлені з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дало змогу зробити продукцію легшою та компактнішою, без шкоди можливостям зберігати температуру.
Термокухлі ZOJIRUSHI — це найвища якість без компромісів. Термокухоль ZOJIRUSHI SM-YAF вирізняється компактністю й легкістю, водночас залишивши високий показник міцності та теплоізоляційним характеристикам. Під час виробництва застосовується високоміцна сталь зменшеної товщини, а вакуумний проміжок у колбі скорочений до одного міліметра. Ця модель не має покриття на внутрішніх стінках колби. Вона являє собою харчову неіржавку сталь, найвищої якості, яка не схильна до окиснення й легко миється. Кришку термокухля ZOJIRUSHI SM-YAF можна відкрити однією рукою — досить лише натиснути та відпустити кнопку.
| Додаткова інформація: | Внутрішня поверхня: полірована неіржавка сталь Slick Steel Finish |
| Матеріал: | Неіржавка сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 75 |
| Заощадження тепла, С/год.: | 95-56 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Заощадження холоду, С/год.: | 4-10 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Розміри, ДхШхВ: | 85x85x220 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 300 |
| Об'єм, мл: | 480 |
| Вид термопродукції: | Термокружка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 480 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |