

203 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Продукція Risam Sharpeners вирізняється доступними цінами та гарною якістю матеріалів, що використовуються у виробництві. Risam Sharpeners пропонує покупцеві широкий вибір:
- Компактних електроточилок і портативних точилок для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівності різальної крайки.
- Легких портативних точилок для виправлення й заточування різальної крайки ножа в польових умовах.
Портативне точило Risam Pocket Sharpener RO010 вирізняється легкістю й компактністю. Прекрасно підійде для використання в польових умовах.
Особливості:
V-подібний точильний елемент із кераміки.
Точильний елемент із алмазним напиленням.
| Матеріал (точила): | Алмазний/кераміка |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Портативне точило |
| Розміри, ДхШхВ: | 4,8х5 см |
| Країна походження: | Китай |
| Маса: | 20 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 г |
| Довжина | 48 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |