


1 980 ₴
Продукція Risam Kitchen відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam Kitchen пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Двосторонні водні камені Risam призначені для заточування і правки різальної кромки ножів.
Матеріал робочої поверхні: корунд.
Ніколи не використовуйте водний точильний камінь, заздалегідь не змочивши його водою!
Точильний камінь Risam RWG-10 - допоможе тримати ваші ножі та інші різальні інструменти гострими та готовими до роботи. Водяний камінь виконаний з білого корунду та має зручну силіконову основу, що знімається. Це робить процес заточування більш надійним та безпечним. Зернистість каменя дорівнює 10000.
Перед використанням точильний камінь слід повністю замочити у воді приблизно на 5-10 хвилин. Слідкуйте за тим, щоб під час заточування камінь залишався вологим.
| Матеріал (точила): | Корунд |
| Зернистість: | 10000 |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Змінний камінь |
| Розміри, ДхШхВ: | 200х80х62 мм |
| Країна походження: | Китай |
| Маса, г: | 600 |
| Тип каменю: | Водний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |