

1 450 ₴
Серія термокухлів від компанії Zojirushi. У дорозі, офісі, на навчанні — їм завжди та скрізь знайдеться місце. Зручна та правильна форма для автомобіліста, компактні розміри для сумки або рюкзака, елегантний дизайн для офісу. А найголовніше — чудова функціональність. Як і вся продукція компанії, серія Mugs відповідає найвищим стандартам якості.
У термокухлях вакуумний проміжок у металевій колбі становить 1 мм. Стінки колби виготовлені з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дало змогу зробити продукцію легшою та компактнішою, без шкоди можливостям зберігати температуру.
Термокухоль Zojirushi SM-SR має внутрішнє покриття Non-Stick Coating, яке неабияк зменшує утворення нальоту та неприємного запаху в процесі використання. Крім того, завдяки цьому покриттю внутрішні стінки простіше мити. Пластикова поїлка має спеціальну конструкцію, що дає змогу пити навіть у русі — напій рівномірно дозується тонкою струменею. На кришці передбачений замок-фіксатор, який запобігає її самостійне відкриття під час транспортування.
Термокухоль Zojirushi SM-SR випускається в різних колірних рішеннях із якісним лакофарбовим покриттям.
| Додаткова інформація: | Внутрішнє покриття Non-Stick Coating проти нальоту та запаху |
| Матеріал: | Неіржавка сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 40 |
| Заощадження тепла, С/год.: | 95-71 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Заощадження холоду, С/год.: | 4-8 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Розміри, ДхШхВ: | 66х72х178 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Об'єм, мл: | 360 |
| Вид термопродукції: | Термокружка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 360 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178 мм |