




1 240 ₴
Продукція Risam Kitchen відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam Kitchen пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Електричне точило Risam RE003 не зважаючи на свої компактні габарити, є досить потужним інструментом для заточування різальної крайки як сталевих, так і керамічних клинків кухонних ножів. Двоступенева конструкція з карборундовим (карбід-кремнієвим) та керамічним точилом - відмінно підходить для грубого та тонкого заточування. Корпус виготовлений з високоякісного пластику, міцно стоїть та не ковзає під час заточування. Компактні габарити дозволяють зручно зберігати та переносити точило Risam RE003 з собою.
| атеріал (точила): | Карбід / кераміка |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Електроточило |
| Розміри, ДхШхВ: | 195х70х80 мм |
| Країна походження: | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка електрична |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |