






436 ₴
Продукція Risam Kitchen відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam Kitchen пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Настільне точило Risam RM033 стане у пригоді для будь-якого господаря, який хоче зберігати свої різальні інструменти в належному стані.
Корпус виготовлений з високоякісного пластику, що є стійким до ударів та пошкоджень. Силіконові накладки на основі перешкоджають ковзанню точила по гладкій поверхні, а зручна ручка забезпечує безпечне використання.
Risam 033 має три слоти з точилами з алмазу, карбіду та кераміки, відповідно для грубого, середнього та тонкого заточування, а також один слот для заточування ножиць, серейторних ножів і ножів з однобічною заточкою. Це робить настільне точило Risam RM033 універсальним та незамінним атрибутом у господарстві.
| Матеріал (точила): | Алмазний, карбід, кераміка |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Настільне точило |
| Розміри, ДхШхВ: | 210х50х70 мм |
| Країна походження: | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |