







3 680 ₴
Продукція Risam Kitchen відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam Kitchen пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Настільне точило Risam RM081 - стане чудовим подарунком для будь-якого ножемана. Проста конструкція та якісні матеріали забезпечують незвичний вигляд та довгий термін експлуатації.
Точильний набір складається з двох частин: з дерев'яної підставки, яка має 4 кути для заточування (15,18,20,22 градусів) та дерев'яного циліндра з двома точильними дисками - алмазним та керамічним. Точильний циліндр має приємну на дотик ручку з дерева та гумові накладки, які запобігають ковзанню під час заточування. Безпечну фіксацію клинка ножа під час заточування забезпечують потужні неодимові магніти, встановлені на підставці.
Настільне точило Risam RM081 поставляється в якісній коробці, де його зручно зберігати, а також вона підходить в якості подарункової.
| Матеріал (точила): | Алмазний / кераміка |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Настільне точило |
| Розміри, ДхШхВ: | 180х112х65 мм |
| Країна походження: | Китай |
| Тип камня: | Не требует смазки |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Ширина | 112 мм |