
258 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Зіп-пакет Savage Gear Flip Wallet Rig And Lure - прозорі пакети із застібками для готових оснасток, які встановлюються в гаманець для приманок аналогічної моделі. У комплект також входить захист для трійників (8 штук під #8-5), який запобігатиме заплутуванню та застряванню гачків.
| Додаткова інформація: | 8 пакетів та 8 захистів для трійника |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 12х12 см |
| Країна походження: | Данія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savage Gear |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |