

776 ₴
Відро RidgeMonkey Compact Bucket System є дуже зручним і практичним аксесуаром для зберігання та замішування рибальських прикормок, а також одночасно може служити для перенесення та зберігання снастей. Матеріалом, з якого виготовлено виріб, є 100% поліпропілен – ударостійкий пружний пластик з гладкою поверхнею для зручності миття. Комплект складається з відра з ручкою для перенесення, лотка з трьома відділеннями та герметичної кришки. Лоток встановлюється всередині відра у його верхній частині і може бути заповнений снастями, насадками чи наживками. Відро RidgeMonkey Compact Bucket System особливо зручно використовувати для короткочасних виходів на берег, коли плануються часті переходи з одного місця в інше в пошуках перспективних точок для риболовлі.
| Комплектація: | відро, лоток, кришка |
| Розміри, ДхШхВ: | 200х235х215 мм |
| Країна походження: | Великобританія |
| Об'єм, л: | 7.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RidgeMonkey |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Відро для прикормки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21.5 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 23.5 см |