



2 670 ₴
Сумка для розкладачки Prologic Chair Bag – це спеціалізовані чохли для зберігання або транспортування коропових крісел і розкладачок. Вона виготовлена із міцної тканини щільністю 600D, стійкою до зношування, яка здатна захистити рибальське обладнання від таких пошкоджень як подряпини та сколи. Також вся лінійка оснащена м'якими ременями на плечах і ручками для більшої зручності при перенесенні або транспортування до водойми.
У модельному ряді Prologic Chair Bag представлені сумки як для крісел так і для розкладачок.
| Матеріал: | Поліестер |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 85X80X25 |
| Країна походження: | Данія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 800 мм |