


4 630 ₴
Крісло Prologic Avenger Comfort Camo Chair W / Armrests & Covers - прекрасний вибір для коропової риболовлі та кемпінгу. Спинка виробу встановлюється в одне положення. Висота ніг регулюється завдяки телескопічної конструкції. Шарнірні опори на кінцях ніжок забезпечують хорошу стійкість крісла на нерівних або сипучих поверхнях. М'яка набивка в центральній частині сидушки і спинки крісла Prologic Comfort Camo Chair W / Armrests & Covers забезпечують зручну посадку. М'яка окантовка спинки і сидушки сприяють хорошій бічній підтримці. Матрац крісла може зніматися для чищення. Зручні підлокітники доповнюють комфорт для користувача.
- матрац з розкішною набиванням;
- камуфляж Avenger;
- регульовані ніжки;
- шарнірні платформи на ніжках;
- підлокітники з неопреновим покриттям.
| Додаткова інформація: | висота ніг 30-45см |
| Країна виробник: | Китай |
| Допустиме навантаження, кг: | 140 |
| Розміри, ДхШхВ: | 50x38x55см |
| Країна походження: | Данія |
| Маса, кг: | 5.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Колір | Камуфляж |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 500 мм |