


4 190 ₴
Крісло Prologic Inspire Lite-Pro Chair With Pocket - легке і компактне крісло для кемпінгу і коропової риболовлі. Спинка встановлюється в одне положення. Висоту ніг можна відрегулювати і зафіксувати завдяки телескопічній конструкції з простими і надійними затискачами. Рухливі опори на кінцях ніг забезпечують хорошу стійкість крісла на сипучому або нерівному грунті. М'який матрац з неопреновим підголівником на спинці сприяє комфортному положенню користувача на протязі тривалого часу. Під сидінням Prologic Inspire Lite-Pro Chair With Pocket розташована плоска містка кишеня на блискавці, в якій можна розмістити дрібні речі.
- кишеня на блискавці під сидінням;
- водонепроникна і дихаюча тканина MCP;
- підголівник з м'якого неопрена;
- регульовані ніжки з рухомими платформами.
| Додаткова інформація: | висота ніг 37-52см |
| Країна виробник: | Китай |
| Допустиме навантаження, кг: | 140 |
| Розміри, ДхШхВ: | 47x40x52см |
| Країна походження: | Данія |
| Маса, кг: | 4.8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.8 кг |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Колір | Камуфляж |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 470 мм |