

4 010 ₴
Рюкзак Prologic Max4/Max5 Heavy Duty Backpack Chair - виконаний з поліестеру. Стільчик зі сталевих трубок діаметром 22 мм з порошковим покриттям. Стільчик міцний і стійкий.
| Матеріал: | Сталь, Пластик, Полістер |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 34x32x51 |
| Країна походження: | Данія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 51 см |
| Глибина | 32 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення рюкзака | Полювання/Рибалка |
| Особливості рюкзака | Складаний стілець |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 34 см |