

2 860 ₴
Сумка Prologic Max5 Commander Cube Bag проводиться з високотехнологічного матеріалу Max5, що володіє високою стійкістю до стирання і проникнення вологи. Конструкцію виробу складають 3 відокремлюваних один від одного відсіку, мають власні кришки і являються самостійними сумками. Таке рішення дозволяє варіювати обсяг багажу або оптимально розподіляти її серед іншого спорядження. Перенесення можна здійснювати за допомогою наплічного ременя.
| Додаткова інформація: | складається з трьох відокремлюваних один від одного сумок |
| Використовувані матеріали: | Поліестер |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 43х45х29 см |
| Країна походження: | Данія |
| Маса, г: | 2600 |
| Об'єм, л: | 56 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 45 см |