


4 630 ₴
Термопляшка Snow Peak TW-071R-DS Kanpai Bottle зберігає температуру гарячих та холодних напоїв протягом кількох годин. Вакуумний простір між стінок виробу з нержавіючої сталі є ефективним термоізолятором для успішного виконання цього завдання. У комплект пляшки входить дві кришки. Ода використовується для перевезення холодних напоїв, друга - для гарячих. Кришка для гарячих напоїв має спеціальне поглиблення, в якому чай або кава попередньо охолоджуються до прийнятної температури безпосередньо перед ковтком. Термопляшка Snow Peak TW-071R Kanpai Bottle має оптимальний об'єм в 500 мл, для індивідуальної порції гарячого чаю, кави або прохолодного квасу на риболовлі, в короткому поході або прогулянці на природі.
| Колір: | Сріблясто-сірий, Dark Silver |
| Матеріал: | Нержавіюча сталь/полімер |
| Країна виробник: | Японія |
| Розміри, ДхШхВ: | 222х77x77 |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | Корпус пляшки 230г, кришка кулера 90г, термокришка 41г, кришка стакану 38г |
| Обсяг, мл: | 500 |
| вид термопродукціі: | Термопляшка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 222 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 77 см |