

1 930 ₴
Термокружка Snow Peak Titanium Double Wall Mug ідеально підійде як для туризму, так і для повсякденного використання в домашніх умовах. Вона виконана з міцного і довговічного матеріалу - титану. Завдяки подвійним стінкам, добре зберігає температуру напою, і зовнішні стінrи не нагріваються. Складна ручка додає зручність при використанні, особливо в умовах походу, так як при транспортуванні не займає багато місця.
| Додаткова інформація: | двостінна зі складними ручками |
| Матеріал: | Титан |
| Країна виробник: | Японія |
| Тип кухонного начиння: | Кухоль |
| Кількість персон: | 1 |
| Розміри, ДхШхВ: | 8.6х8.6х9.7 |
| Країна походження: | Японія |
| Обсяг, мл: | 450 |
| вид термопродукціі: | Термокружка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Японія |
| Кришка | Немає |
| Об`єм | 450 мл |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Верхній діаметр | 86 мм |
| Висота | 97 мм |
| Нижній діаметр | 86 мм |