







7 740 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 95 г |
| Висота | 155 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лійка | Да |
| Глибина | 29 см |
| Матеріал | Титан |
| Об'єм | 0.25 л |
| Тип горловини | Вузька |
| Чехол | Є |
| Розмір встановленого намету/тенту | |
| Ширина | 84 мм |